Bartosz Batra – PREZES STRIKE KING

Prezes Strike King. Zawodowy mistrz Polski i Europy Muay Thai oraz Zawodowy Mistrz Świata w Kickboxingu. Zawodnik muay thai i kickboxingu oraz weteran walk w formule na „gołe pięści”. Pionier boksu tajskiego w Polsce, trener i przedsiębiorca pasjonujący się podróżami i dziką przyrodą.

Barbara Mróz-Gorgoń – DYREKTOR KREATYWNY

Specjalistka ds. marki i strategii firmy. Praktyk biznesu, badaczka i naukowiec w jednym. Szkoleniowiec i wzięta trenerka biznesu. Autorka kilkudziesięciu „power speachy”, współprowadząca podcasty. Jest autorką wielu publikacji naukowych, w tym książki „Rebranding. Strategiczna zmiana dla organizacji”, wydanej przez PWN. Laureatka prestiżowego wyróżnienia „Economicus 2020”– przyznawanego przez Dziennik Gazeta Prawna. Od 2022 roku – profesorka wizytująca na Kasetsart University w Bangkoku.

Tomasz Sarara – DYREKTOR SPORTOWY

Polski kickboxer, bokser oraz zawodnik MMA. Wielokrotny mistrz Polski w kickboxingu. Jest aktywnym zawodnikiem i trenerem, mającym 28-letni staż treningowy. Swoją wiedzę zdobywał od najmłodszych lat na całym świecie. Prowadzi również swój klub sportów walki, znajdujący się w Krakowie.

Przemysław Saleta – AMBASADOR STRIKE KING

Polski kickbokser i bokser wagi ciężkiej, mistrz świata w kickboxingu, a także mistrz Polski, Europy i interkontynentalny w zawodowym boksie. W młodości startował z sukcesami w kickboxingu, w formule full contact. Aktor, osobowość telewizyjna.